Upravit stránku

INFOTHERMA 2020 (20. 1. - 23. 1. 2020)

PŘIJĎTE SE INSPIROVAT

Pondělí 20. – čtvrtek 23. ledna 2020

denně od 9.00 – 18.00 hod.

Na Výstavišti Černá louka v Ostravě uskuteční již 27. pokračování Infothermy, tradičně věnované vytápění, úsporám energií a smysluplnému využívání obnovitelných zdrojů v malých a středních objektech. V České republice se jedná o největší takto specializovanou výstavu, kde jsou zastoupeny evropské a světové značky výrobků a produktů, které jsou potřebné k tepelné pohodě našich domovů. Výstava se snaží mapovat technický pokrok a stává se místem každoročního setkávání odborné veřejnosti, vystavovatelů a návštěvníků.

Provádíme rekonstrukce vnitřních prostor domů a bytů.

Zvyšte komfort svého bydlení. Pohodlnější  a kvalitnější bydlení je zárukou Vaší spokojenosti. Renovace interiéru mimo jiné prodlužuje životnost objektu a navyšuje jeho celkovou hodnotu. Samozřejmostí firmy Fasády-zateplení Kwaczek je odborné poradenství včetně vyhotovení cenové nabídky a bezstarostný průběh s vyjinakajícím finálním výsledkem práce.

Nejnovější realizace 2019

Fasáda provedena s velkou pečlivostí do nejmenších detailů. Perfektní a profesionální práce, která se málokdy vidí. Spokojenost na 110%. Děkujeme Ing. Budínský a paní Budínská!

Nahoru